Егор Грушин: "Людина має жити чесно і в своє задоволення" : the-PROVINCE.info
Заведи свой блог, укажи событие Вход
Арт

Егор Грушин: "Людина має жити чесно і в своє задоволення"

Редакция 11 Ноября
4 0 528

Затишна атмосфера, напівтемрява, чуєш кожен акорд, кожну ноту. І слухаючи, як клавіші ведуть діалог зі скрипкою у супроводі басу віолончелі, розумієш, що кожен зараз в своєму світі, хоча і разом з усіма в цьому залі. Кожен вкладає свій зміст в почуте, кожен радіє і сумує за своїм, особистим. Так і має бути, бо неокласична музика тим і прекрасна, що її з легкістю можуть зрозуміти всі. Ми зустрілися з Єгором Грушиним, щоб поспілкуватися про музику, кіно і розвиток музиканта. Що з цього вийшло - читайте в нашому інтерв'ю.

Перш за все раді вітати Вас у Житомирі. Знаю, що Ви тут з концертом вперше.
Зі своїм – так. А кілька років тому приїжджали з гуртом «Illusions». Тому вже були, тому вже все бачили.

Які враження від самого міста?
Найбільше нам подобається ваш музей космонавтики. Бо в принципі архітектурою нас важко вразити, ми ж зі Львова). А ще ми любимо міста, де є річки. Це дуже круто.  У нас у Львові немає річок і озер.Які Ваші очікування від сьогоднішнього концерту. Все ж вперше, нова публіка.
Ми хочемо отримати задоволення. Нам дуже приємно, що сьогодні прийдуть люди. Ми відкриваємо для себе нове місто і хочемо повернутися сюди ще раз. Сподіваюсь, що сьогодні все пройде добре.

 А розкажіть трошки детальніше, що сьогодні нас чекає. З ким Ви розділите цю сцену?
Зі струнним дуетом: я гратиму в супроводі віолончелі і скрипки.

Серед Ваших слухачів багато молоді. Як Ви думаєте, сучасна молодь вміє насолоджуватися класичною музикою?
Я не думаю, я бачу. Коли на третя частина присутніх на концерті – це молодь, то я впевнений, що їм це подобається. Просто ця музика ще не широко популярна, вона тільки набирає свої оберти. Молодь – це дуже круто. Молодь зараз взагалі більш освічена стала, більше всього дізнається. Але так само приємно, що приходять люди різної вікової категорії. Перевага цієї музики в тому, що вона всесвітня, адже в ній немає слів, тому вона всім зрозуміла і для неї немає обмеження по віку.Вам було років 16-17, коли Ви записували кавери відомих пісень і викладали їх в інтернет. Тоді Ви очікували, що публіка так радо Вас приймне?
Я взагалі нічого не очікував. То сталось спонтанно, це не було заплановано. Так сталося, і вже потім тобі немає куди від цього дітися.

Приємна несподіванка?
Так, несподіванка. Так, приємна. Але є велика різниця між тим, як воно почалося і як воно зараз триває. Бо почалося воно ніби нізвідки. Але зараз дуже багато є артистів і музикантів, які запалюються ніби нізвідки, на певний період стають зірками, про них всі говорять,  а потім через рік їх вже ніхто не пам’ятає. Це майже кожен учасник чи навіть переможець різних шоу. А у нас так виходить, що з кожним роком ми все більше і більше втілюємо свої ідеї в життя. Все більше людей приходить на концерти, у нас з кожним роком все більші тури,розширяється географія наших концертів. І це вже не відбувається випадково. Це вже дуже велика робота, ми працюємо заради цього командою по 16-18 годин на день.

Клавіші завжди були Вашою стихією? Адже часто батьки віддають дітей до музичної школи і вони просто мусять туди ходити.
Я сам хотів. У мене сестра ходила в музичну школу. Мені подобався цей інструмент. Захотів і пішов. Я теж хотів грати ще на деяких інструментах, трошки вмію на інших грати.

На яких?
То не важливо насправді, тому що краще робити щось одне, але на всі 100%, як тільки ти можеш, ніж робити кілька речей хоча би навіть на 90%.Це називається скромність, коли розумієш свої межі.
Я не знаю, чи це скромність. Це скоріше усвідомлення того, чого ти хочеш від життя. Я би не назвав себе дуже скромною людиною. Але і не назвав би якимось нескромним. Просто я живу в задоволення. Я вважаю, що кожна людина має жити чесно і в своє задоволення. Я знаю багато скромних людей, які  не досягли того успіху, якого могли би досягти, через свою надмірну скромність.

А як Вам перший досвід зйомок у кіно?
Та було смішно, прикольно. І думаю, в майбутньому хотів би знятися в кіно. Думаю, у мене навіть є такі задатки артистичні.

Мені здається, що музикант на сцені завжди має бути трошки актором, адже він працює з публікою.
Я би не хотів, щоб музиканти були акторами. Коли ти граєш роль, то ти ж не граєш самого себе. І одна справа це зробити в кіно, а інша – на сцені. І це неправильно буде видавати себе за того, ким ти не є. Ти маєш виконувати музику так, як ти її написав. Якщо люди сприймають твою музику і тебе таким, яким ти є, то не потрібно нічого придумувати. Я роблю ж це не заради великих грошей, популярності, слави. Я роблю це тому, що я можу робити це якнайкраще. Це єдина причина. Якби я вмів краще займатись продажем нерухомості, то я би продавав нерухомість; якби конструювати машини – то я би їх конструював.Читала в одному інтерв’ю, що на Ваше рішення зніматися в тому фільмі вплинуло зокрема те, що він базується на вірші Ліни Костенко. Що для Вас значить ця поетеса?
Для мене щось насправді означають в першу чергу близькі люди. Тут швидше мова має йти про її творчість. Ліна Костенко – це метр, таких людей у нас в Україна не так багато. Ми всі маємо прагнути до того. Це був якийсь вірш, який дійсно змушує мене задуматись. Я не скажу, що я любитель поезії, але іноді трапляється, що ти прочитаєш якусь річ і задумаєшся над нею. Це для мене показник. І хоча це була епізодична роль, але для мене велика честь, що моя музика звучить в цій короткометражці. Сама ідея.

А скажіть будь ласка, як зараз Ваш перший колектив «Illusions». Він існує?
Так, ніхто не розпадався. Зараз просто це не актуально. Зараз ми живемо іншими історіями, іншим сьогоденням. На той час це було важливо і правильно. А на сьогоднішній день для нас самих це внутрішньо не актуально, я вважаю.

А як Вам написання саундтреків до фільмів?
Це велике задоволення. 24 листопада відбуватиметься прем’єра фільму «Жива» (режисер Тарас Химич). Я мав велику честь разом з Любомиром Соломченко зробити оригінальний музичний супровід до цього фільму. Якраз буквально за кілька днів до від’їзду в тур закінчили цю роботу. Це на сьогоднішній день буде, напевно, вершина нашої кінематографічної діяльності. То насправді дуже хороший фільм буде, дуже якісний і з хорошим сюжетом. Я би всім рекомендував його переглянути.


Знаю, що Ви також писали музику до міні-фільму «Хлопчик-вибір» і робили це наосліп. Важко було?
Та не важко. Я прочитав сценарій і зміг собі це уявити. Звісно, що я зробив дуже багато різних варіантів. Композиція, яка стала саундтреком, називається «Варіант 23», тому що у нас було десь до 30 різних варіантів цих саундтреків. І ми просто обрали з режисером 23 варіант і не стали нічого вигадувати, а так його і назвали.

А що спонукало Вас спробувати себе в ролі організатора і започаткувати фестиваль акустичної музики?
Прийшла ідея, порадився з друзями, чи варто реалізовувати її. Всі підтримали і ми разом це зробили вже тричі, а потім організували близько 100 різних подій окрім цього фестивалю: концерти, інші фестивалі. Просто була така ідея і хотілось зробити ще щось нове; спробувати себе. Зараз, вже рік тому, я побачив, що у мене вже немає сил і натхнення займатись цим проектом, то я його продав і тепер він відбувся вже 4-й раз буквально кілька тижнів тому у Львові. Фестиваль живе, він трошки змінює свій формат, свою концепцію, але продовжує жити. Це приємно

А як би Ви описали час співпраці з гуртом «ФІОЛЕТ»?
Було класно. Ми багато дали концертів. Не зовсім таких, до яких я звик, але це новий досвід, багато рок-н-ролу в житті, фестивалі, записи альбомів, можливість трошки інакше подивитися на роботу в музичній сфері, подивитись на інших людей, спробувати зрозуміти інші погляди. Я щасливий, що у мене була така можливість це втілити в життя.

Автор: Левкопас Ірина

Фото: Павловська Таня

Нравится
4
При голосовании произошла ошибка, повторите еще раз!
Вы можете голосовать только один раз!
Ошибка, Вы не можете отправлять запросы более 5-ти раз в час!
Спасибо за голосование
Расскажите друзьям:
Комментариев 0

Оставить комментарий
Спасибо за Ваш комментарий
Ошибка, повторите еще раз
Вы не можете отправлять более двух отзывов в час.
Ошибка отправки файла
Для добавления комментарий вам необходимо зарегистрироваться
По теме:
В Житомирі безкоштовно представлять танцювальну виставу "Дім" швецьких постановників.

Танцювальну виставу Дім в рамках Всеукраїнського туру 3 листопада безкоштовно покажуть на сцені Житомирського драмтеатру. Проект Дім - це танцювальний перформанс постановників зі Швеції - хореогр...

У Житомирі презентували виставу «Дім»

Що таке дім? Це стіни, меблі, дах? Чи це колекція емоцій та архів спогадів, які роблять місце по-особливому дорогим для серця? Це будівля, країна, чи тільки моє тіло? Саме на такі питання давали відпо...

Елена
1 0 779

Фото дня
Ближайшие события
Творческий вечер
24:09:2017, 19:00 - 22:00
Оркестр Наоні-Оркес...
Драмтеатр им. Кочерги пл. Соборная, 6
Концерт
24:09:2017, 20:00 - 23:00
Презентація альбому ...
Porterhouse PUB ул. Витрука, 9
Вечеринка
24:09:2017, 22:00 - 25:09:2017, 03:00
SPECIAL NIGHT
Indigo ул. Победы, 68
Концерт
25:09:2017, 19:00 - 23:00
Концерт Melovin в Жи...
Драмтеатр им. Кочерги пл. Соборная, 6
Вечеринка
27:09:2017, 21:00 - 28:09:2017, 04:00
Ladies' night
Indigo ул. Победы, 68

Вход
E-mail:

На указанный Вами е-mail будет отправлено письмо с паролем
Пароль восстановить не удалось. Попробуйте позже.
Пароль отправлен на ваш e-mail.
Имя:

E-mail:

Придумайте пароль:


Регистрация прошла успешно
Для завершения регистрации, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш емейл
Или же воспользуйтесь аккаунтом соцсетей

Добавить событие
Тип события:

Дата начала:*

Дата окончания:

Название события:*

Обложка события, отображается на странице и в разделе афиша:
Загрузить

Место проведения:*

Стоимость:
Грн
Описание события:*


Ошибка! Событие не добавлено.
Ошибка, Вы не можете отправлять запросы более 5-ти раз в час!
Ошибка отправки файла
Спасибо!
Ваше событие добавлено Добавить еще
* - поля, обязательные для заполнения