Що таке той CleverRest про який всі так говорять?
Заведи свой блог, укажи событие Вход
Досуг

Що таке той CleverRest про який всі так говорять?

Редакция 22 Августа
7 0 149

Мила дівчинка, членка команди CleverRest Zhytomyr, Алла Мельник, люб'язно поділилася з нами ідеєю гри, як вона проходить і які враження залишає у гравців:


"CleverRest – це найкращий розважально-хмільний захід міста. Багато хто після роботи приходить великими компаніями відпочити після важкого дня, поспілкуватися з друзями і колегами, випити чого душа забажає, поїсти, а чому б і заодно не пограти в гру.


CleverRest – це давно вже не просто вікторина в барі. Ми називаємо наш улюблений CleverRest – псеводоінтелектуальною вечіркою буднього дня, такий собі Hard Day's Night. Ідея вечірки народилась більше ніж рік назад в світлих головах чотирьох львівських хлопців, що знають толк у відпочинку.


Для багатьох – це цілий маленький стиль життя в будні ввечері у великому місті. Стиль на один вечір, якщо завгодно. Коли можна відволіктися від смутку, проблем та поспіху. Прийти, поїсти, випити, трошки розім'яти і розвіяти мозок. Поспілкуватися з тим, з ким і на вихідних неособливо виходить. А в перипетіях гри ввечері на дві годинки – дуже добре заходить.Особливо готуватися до гри не потрібно. Папірці дають, питання читають і показують, ручка напевно у кого-небудь хоч одна нехай буде з собою. З собою більше нічого брати не потрібно. Хоча стоп! Як це – не потрібно? ПОТРІБНО! Треба взяти відмінний настрій, усмішки, а все інше вони зроблять самі. Ну і грошей візьміть. 50 гривень з чоловічка вартує внесок, а оцінивши розмір свого животика – на поїсти / попити теж візьміть кошти. Ті, хто не ідеально бачить – можете взяти окуляри. Не завадить.


CleverRest – проект всевіковий. У CleverRest можуть грати від 7-8 років і до глибокої сивини. Отже, що повинна знати людина, яка приєднується до нас вперше. CleverRest – командна гра. Це заняття, що припускає дружнє невимушене спілкування, колективні спроби розгадати каверзні і часто смішні питання. Ідеальна кількість людей в команді – від 4 до 10. Менше – не завжди опиняєшся на коні, більше – може бути важко почути один одного. Словом, якщо є друзі, яких ви хочете взяти з собою – збирайте нову команду, придумуйте їй назву – і вперед перемагати.

За третє місце команда отримає настільні інтелектуальну гру або похід в квеструм, друге – безкоштовна гра для всієї команди і за перше переможці отримують сертифікат на суму 500 грн від закладу, де проводиться гра. Також для тих, хто виділився своїм почуттям гумору завжди є маленький подарунок. Всі ігри завжди починаються в будні дні в 19:00. Є дві великі перерви, коли можна освіжитися і набратися нових сил. CleverRest завжди проходить у ресторанах, кафе, барах, клубах або пабах. А це означає, що свою їжу і напої туди проносити не можна, зате можна і потрібно замовляти всередині.Отже, ви зібрали команду, дали їй назву і хочете прийти пограти. Що ж потрібно робити? У п'ятницю, що передує тижню ігор, на стіні групи Cleverrest Zhytomyr з'являється спеціальне повідомлення, яке дає старт реєстрації. У ньому публікується запис у коментарях, якого ви власне реєструєте свою команду. У цій формі потрібно вказати точну кількість осіб, яка прийде на гру (щоб посадити вас максимально комфортно), написати назву вашої команди. Сенс реєстрації полягає в тому, щоб скласти списки на гру. Ажіотаж на реєстрацію досить великий, саме тому важливо встигнути зареєструвати команду якомога швидше.


У грі присутня своєрідня атмосфера та азарт, який хочеш відчути знову і знову. Молода та креативна команда організаторів кожен раз вигадує щось нове, і це додає грі інтриги та неочікуваності.


Так що слідкуйте за новинами на сторінках групи у Facebook та Instagram та перевіряйте слова в ділі".

Нравится
7
При голосовании произошла ошибка, повторите еще раз!
Вы можете голосовать только один раз!
Ошибка, Вы не можете отправлять запросы более 5-ти раз в час!
Спасибо за голосование
Расскажите друзьям:
Комментариев 0

Оставить комментарий
Спасибо за Ваш комментарий
Ошибка, повторите еще раз
Вы не можете отправлять более двух отзывов в час.
Ошибка отправки файла
Для добавления комментарий вам необходимо зарегистрироваться
По теме:
Американці передали книгу в Житомирський музей космонавтики

Одним із напрямків сучасної діяльності музею космонавтики ім. С.П. Корольова є розвиток міжнародного співробітництва з музеями та установами, діяльність яких пов`язана з космічною галуззю, - повідомля...

Елена
0 0 480
Проект «Міста дружні до сімей» вже впроваджується у Житомирі

Житомир приєднався до всеукраїнського проекту "Міста дружні до сімей", який втілюється за ініціативи Демократичного альянсу жінок і покликаний віднайти громадські заклади дружні до сімей, а також сти...

Елена
1 0 444

Фото дня
Ближайшие события
Творческий вечер
24:09:2017, 19:00 - 22:00
Оркестр Наоні-Оркес...
Драмтеатр им. Кочерги пл. Соборная, 6
Концерт
24:09:2017, 20:00 - 23:00
Презентація альбому ...
Porterhouse PUB ул. Витрука, 9
Вечеринка
24:09:2017, 22:00 - 25:09:2017, 03:00
SPECIAL NIGHT
Indigo ул. Победы, 68
Концерт
25:09:2017, 19:00 - 23:00
Концерт Melovin в Жи...
Драмтеатр им. Кочерги пл. Соборная, 6
Вечеринка
27:09:2017, 21:00 - 28:09:2017, 04:00
Ladies' night
Indigo ул. Победы, 68

Вход
E-mail:

На указанный Вами е-mail будет отправлено письмо с паролем
Пароль восстановить не удалось. Попробуйте позже.
Пароль отправлен на ваш e-mail.
Имя:

E-mail:

Придумайте пароль:


Регистрация прошла успешно
Для завершения регистрации, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш емейл
Или же воспользуйтесь аккаунтом соцсетей

Добавить событие
Тип события:

Дата начала:*

Дата окончания:

Название события:*

Обложка события, отображается на странице и в разделе афиша:
Загрузить

Место проведения:*

Стоимость:
Грн
Описание события:*


Ошибка! Событие не добавлено.
Ошибка, Вы не можете отправлять запросы более 5-ти раз в час!
Ошибка отправки файла
Спасибо!
Ваше событие добавлено Добавить еще
* - поля, обязательные для заполнения